Ponad 200 tys. zł! 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dębicy

Rozpoczęło się głośnym rykiem silników. 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dębicy otworzyła VII Motoorkiestra. Oj działo się! Tego dnia nikt nie czuł zimna. Ogrzewały szczere uśmiechy, ogromna dawka pozytywnej energii i jeden cel – pomoc najsłabszym. W tym roku graliśmy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Gdy wszyscy rajdowcy dotarli na metę przyszła pora na zmianę miejsca. W „MORSACH” czekało już mnóstwo atrakcji. Dla dzieciaków bez wątpienia największą z nich był DJ SID. Smerfowe show to było coś! Zadbano też o starszą młodzież. Pokaz swoich umiejętności dał między innymi mistrz świata 2018 w trikach piłkarskich. Wielką niespodziankę na zakończenie orkiestrowego grania zrobiła Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Koncerty, występy artystyczne, taneczne, zabawy, gry, konkursy i oczywiście licytacje. Tak wyglądał 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak podaje sztab „Kwiatek” Dębica zebrała ponad 200 tys. zł! Ogólna pula WOŚP wynosi już ponad 92 mln. zł! To wszystko dla maluchów. Przecież pomaganie jest dziecinnie proste.