Pomarańczowy Dzień Dziecka w DAP Dębica!

Piękna pogoda, pyszne lody i zabawa na świeżym powietrzu – a to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowała DAP Dębica na dzień dziecka. Mimo iż tematem przewodnim była piłka nożna, nie zabrakło również innych niespodzianek.

Dzieci mogły wyszaleć się na dmuchańcach, spróbować lodów włoskich czy pobawić się w strefie BumperBall. Nie zabrakło również propozycji aktywnego wypoczynku. Coerver Coaching Podkarpacie przeprowadziło serię profesjonalnych treningów, z których mogli skorzystać wszyscy obecni na zabawie. Była to więc okazja nie tylko do pogrania w piłkę, ale także do spróbowania czegoś nowego.

DAP Dębica podziękowała darczyńcom i sponsorom, bez których impreza byłaby uboższa o niektóre atrakcje oraz złożyła życzenia wszystkim małym piłkarzom:

„Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy tego co dla nich i dla nas jest najważniejsze, czyli piłkarskiego rozwoju i pasji do piłki nożnej!”

A co na to bohaterowie dzisiejszego dnia? Uśmiechy dzieci, które uwiecznił fotograf Krzysztof Matłok, mówią same za siebie.