Podkarpacka Nike 2018- nominacja dla Wójta Gminy Dębica

Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz kolejny raz nominowany do nagrody Samorządowca Roku- tym razem w XVII Gali Piłkarskiej „Podkarpacka Nike 2018”

Po sukcesie na najlepszego samorządowca w plebiscycie Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy „Piłkarskie Gryfy 2018”, Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz kolejny raz został nominowany do nagrody Samorządowca Roku w XVII Gali Piłkarskiej „Podkarpacka Nike 2018”.

Podczas uroczystej gali, która odbędzie się 22 lutego br. w Hotelu Łańcut, kapituła złożona z działaczy Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz przedstawicieli patronów medialnych wyłoni najlepszego piłkarza, piłkarkę, zawodnika futsalu, młodzieżowca, trenera, trenera wychowawcę młodzieży, drużynę piłkarską oraz w pozostałych kategoriach sponsora, działacza i samorządowca roku.

Nominacje do Najlepszego Samorządowca Roku otrzymali:
Edward Dobrzański – Wójt Gminy Czarna k. Łańcuta
Roman Kałamarz – Wójt Gminy Jarosław
Lucjusz Nadbereżny – Prezydent Miasta Stalowa Wola
Piotr Przytocki – Prezydent Miasta Krosno
Stanisław Rokosz – Wójt Gminy Dębica
Witold Walawender – Radny Miasta Rzeszów

Jesteśmy dumni, że Wójt Gminy Dębica – Stanisław Rokosz został doceniony za wkład w intensywny rozwój infrastruktury sportowej oraz ciągłe wspieranie futbolu w Gminie Dębica, za co otrzymał nominacją do nagrody Samorządowca Roku w XVII Gali Piłkarskiej „Podkarpacka Nike 2018”.

Serdecznie gratulujemy

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/podkarpacka-nike-2018–nominacja-dla-wojta-gminy-debica-613.html