Piknik Rodzinny w „Siódemce”

piknik mp7

9 czerwca w ogrodzie Miejskiego Przedszkola nr 7 w Dębicy odbył się Piknik Rodzinny w którym wzięły udział przedszkolaki, ich rodziny oraz zaproszeni goście w gronie których znaleźli się burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko.

Dsc08501 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7

W programie imprezy plenerowej, która rozpoczęła się o godzinie  15.30  znalazły się prezentacje programów artystycznych poszczególnych grup przedszkolaków, które były  gorąco oklaskiwane przez rodziców małych dębiczan. Nie zabrakło gier i zabaw z animatorami raz różnych konkursów. Dzieci miały okazję bawić się na zjeżdżalniach, w basenie z piłkami, a w kąciku malarskim kolorując bajkowe postaci mogły wykazać się swoim talentem plastycznym. Wszyscy obecni na pikniku mieli okazję w kawiarence pod chmurką spróbować smakołyków przygotowanych przez mamy maluchów i napić się kawy lub herbaty. Fundusze pozyskane ze sprzedaży słodyczy przeznaczone zostaną na potrzeby przedszkola. Zabawa na pikniku trwała do późnych godzin popołudniowych.

 

źródło: UM Dębica