[adrotate group="5"]
„Żyję w Kościele” – z takim hasłem pielgrzymi przeżyli tegoroczną podróż do Częstochowy. Po dziewięciu dniu zmagań dotarli na Jasną Górę.
Piesza Pielgrzymka Tarnowska wyruszyła już po raz czterdziesty drugi. Jak zawsze, nie zabrakło pątników z Dębicy i okolic. Dzisiaj uroczyście weszli na Jasną Górę, aby pomodlić się do Maryi i wziąć udział w mszy świętej.

















Fot.: Grupa 11 – Św. Jadwiga, Grupa 12 – Św. Michał
[adrotate group="10"]





