[adrotate group="5"]
Strona główna Region Diecezja Tarnowska Piesza Pielgrzymka Tarnowska weszła na Jasną Górę!

Piesza Pielgrzymka Tarnowska weszła na Jasną Górę!

[adrotate group="5"]

„Żyję w Kościele” – z takim hasłem pielgrzymi przeżyli tegoroczną podróż do Częstochowy. Po dziewięciu dniu zmagań dotarli na Jasną Górę.

Piesza Pielgrzymka Tarnowska wyruszyła już po raz czterdziesty drugi. Jak zawsze, nie zabrakło pątników z Dębicy i okolic. Dzisiaj uroczyście weszli na Jasną Górę, aby pomodlić się do Maryi i wziąć udział w mszy świętej.

Fot.: Grupa 11 – Św. Jadwiga, Grupa 12 – Św. Michał

[adrotate group="10"]