Pierwszy pacjent w Latoszynie -Zdroju! Zakład Przyrodoleczniczy wystartował

Pierwsi pacjenci odwiedzili Zakład Przyrodoleczniczy „Latoszyn Zdrój”. Zapisy na zabiegi rehabilitacyjne ruszyły. Po blisko 80 latach to miejsce odżywa na nowo i znów można korzystać z unikalnych właściwości znakomitych leczniczych wód siarczkowo – siarkowodorowych. Pan Piotr jest już po inauguracyjnej kuracji.

„Latoszyn Zdrój” czynny jest w godzinach od 9.00 do 17.00. W celu zarejestrowania się i uzgodnienia terminu zabiegów niezbędne jest skierowanie od lekarza z zaznaczeniem, czy nie ma przeciwskazań zdrowotnych do zabiegów kąpielowych w wodach siarczkowych. Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu: 14 600 52 79.

Wanny do kąpieli siarczkowych oraz urządzenia do zabiegów z zakresu fizykoterapii, hydroterapii, laseroterapii, światłolecznictwa, krioterapii i kuracji borowinowej to jedne z nowoczesnych sprzętów do rehabilitacji, jakimi dysponuje Zakład Przyrodoleczniczy. Kąpiele zdrowotne w latoszyńskich źródłach pomagają zwalczyć między innymi schorzenia układu ruchowego, nerwowego, choroby skóry czy też zaburzenia przemiany materii.