Pierwsi lokatorzy w Mieszkaniu Plus

Pierwsze rodziny odebrały już klucze do mieszkań przy ul. Ratuszowej w Dębicy. Wśród przyszłych lokatorów jest Magdalena Mróz, która w swoim „M” zamieszka z trójką dzieci.

Ponad 60 rodzin podpisało umowę i spełniło wszystkie formalności w tym m.in. wpłaciło 6-cio miesięczną kaucję, zawarło umowę z ubezpieczycielem oraz podpisało oświadczenie dot. egzekucji. Dwadzieścia z nich otrzymało klucze, a kilka już mieszka przy ul. Ratuszowej.

W najbliższych dniach do swojego „M” chce wprowadzić się Magdalena Mróz. Na ten moment czeka z niecierpliwością. – Bardzo cieszę się, bo mam komfort psychiczny, że teraz już nikt nie zadzwoni i nie powie, że planuje sprzedać wynajmowane przeze mnie mieszkanie, a ty masz miesiąc, aby się wyprowadzić. Kiedy ma się trójkę dzieci, jest to trudne. Mam nadzieję, że jest to ostatnia moja przeprowadzka – podkreśla kobieta.

Z przeprowadzki cieszą się także pociechy p. Magdaleny. – Dzieci nie mogą się doczekać. Tydzień i będę się starała, aby wieczorami światło się już tutaj świeciło. Dzieci już mają zaprojektowane, gdzie będzie łóżko, krzesła i inne wyposażenie. Ja nie wiem nic. One wszystko. To duża radość i mam nadzieję, że teraz już tylko do przodu – podkreśla uśmiechnięta Magdalena Mróz.

Osoby zainteresowane zamieszkaniem na osiedlu przy ul. Ratuszowej, mogą więcej dowiedzieć się odwiedzając stronę internetową inwestycji www.debica.mdr.pl.

Magdalena Mróz – lokatorka Mieszkania Plus

Ikonka głośnika

Źródło: https://debica.pl/pierwsi-lokatorzy-w-mieszkaniu-plus/