Ørganek zagra w Dębicy! Koncert już w niedzielę!

„Niemiłość”, „Głupi ja”, „Wiosna”. Tych i innych hitów z pewnością nie zabraknie! Ørganek zagra w Dębicy! Koncert w ramach trasy „NA RAZIE STOJĘ, NA RAZIE PATRZĘ” już w niedzielę! Ten znany zespół muzyczny wykonujący rock alternatywny założony przez Tomasza Organka w 2013 roku wystąpi przed naszą publicznością 24 października w Domu Kultury MORS. Muzyczna uczta rozpocznie się o godz. 19.00.

Zostały już ostatnie miejsca! Wejściówki do nabycia na Kup Bilecik oraz Biletyna.pl: https://biletyna.pl/event/sector/id/391174

Oprócz muzyka, kompozytora, autora tekstów, wokalisty oraz twórcy projektu Ørganek – Tomasza Organka, formację tworzą: Adam Staszewski – bas, Robert Markiewicz – perkusja oraz Tomasz Lewandowski – klawisze.

A tak zespół zachęca fanów do wzięcia udziału w koncercie:

Ørganek trasa „NA RAZIE STOJĘ, NA RAZIE PATRZĘ”
Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’. Jak powiedział Tomasz Organek: „retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. Trasa „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy. Oi!

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/673449393320802/?active_tab=about