W czerwcu będzie się działo, oj będzie! Już dziś zaplanuj sobie 17 czerwca razem z KGW „OAZA” w Pustyni. W tym dniu odbędą się aż dwa wydarzenia. Spotkajmy się o godzinie 15.00 na stadionie MULKS. Zaczniemy od tego co najważniejsze, od bezpieczeństwa.

Forum „BĄDŹ BEZPIECZNY TERAZ” poprowadzą eksperci, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem, wiedzą, przybliżą nam jak ogromny wpływ na jakość naszego życia ma to fundamentalną wartość. Następnie rozpoczniemy „Noc Świętojańską”. Całe wydarzenie będzie doprawione pysznymi smakami, okraszone animacjami dla dzieci i młodzieży, oraz zakończone wieczorną zabawą dla starszych uczestników wydarzenia.

źródło: KGW „OAZA” w Pustyni






