Nie zabrakło emocji – Igloopol Cup

To były zawody w ogólnopolskiej i bardzo silnej obsadzie tak w skrócie można powiedzieć o turnieju piłki nożnej rocznika 2007 Igloopol Cup. W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn, które przyjechały do Dębicy z województwa małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz mazowieckiego. Na parkiecie można było zobaczyć grę młodych piłkarzy m.in. z Niecieczy, Ostrowca Świętokrzyskiego, Krakowa i Warszawy. Jak się okazało pasja do gry w piłkę nożną połączyła całą Polskę.

W stojących na bardzo dobrym poziomie sportowym turnieju zwyciężyła Unia Tarnów, która w finale po serii rzutów karnych pokonała Igloopol Dębica. Trzecie miejsce zajęli piłkarze ze stolicy. Po zmaganiach sportowych przyszedł czas na medale i taniec radości w wykonaniu tarnowian.