18 marca po raz drugi wyruszy dębicka Ekstremalna Droga Krzyżowa. Pielgrzymi podobnie jak w roku poprzednim rozpoczną wędrówkę w Latoszynie. Następnie do wyboru będą mieli dwie trasy: 32-kilometrową prowadzącą do Zawady oraz dłuższy odcinek kończący się w Tuchowie.
Więcej informacji na temat Ekstremalnej Drogi Krzyżowej można uzyskać u koordynatora Artura Barnasia, na profilu facebookowym Ekstremalna Droga Krzyżowa – EDK Dębica oraz na stronie internetowej http://www.edk.org.pl/






