[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Nie Warto Żyć Normalnie, Trzeba Żyć Ekstremalnie!

Nie Warto Żyć Normalnie, Trzeba Żyć Ekstremalnie!

[adrotate group="5"]

18 marca po raz drugi wyruszy  dębicka Ekstremalna Droga Krzyżowa. Pielgrzymi podobnie jak w roku poprzednim rozpoczną wędrówkę w Latoszynie. Następnie do wyboru będą mieli dwie trasy: 32-kilometrową prowadzącą do Zawady oraz dłuższy odcinek kończący się w Tuchowie.

Więcej informacji na temat Ekstremalnej Drogi Krzyżowej można uzyskać u koordynatora Artura Barnasia, na profilu facebookowym  Ekstremalna Droga Krzyżowa – EDK Dębica oraz na stronie internetowej http://www.edk.org.pl/

[adrotate group="10"]