Nie tylko sztywne procedury, musztra, pilnowanie i resocjalizacja osadzonych – Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Dębicy kolejny raz pomagają

Nie tylko sztywne procedury, musztra, pilnowanie i resocjalizacja osadzonych. Okazuje się, że za murami Zakładu Karnego w Dębicy działa się także wolontaryjnie. Po raz kolejny funkcjonariusze z dębickiego więzienia pomagają innym. Tym razem akcja dedykowana jest Środowiskowemu Domowi Samopomocy im. Św. Kingi w Tarnowie.

Żeby pomóc niepełnosprawnym dzieciom nie trzeba być mundurowym. Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Dębicy zachęcają do finansowego wsparcia zbiórki i udostępnianiu posta z profilu Fb informującego o całej akcji. Działania na rzecz tarnowskiego ŚDS-u to kolejne po szyciu maseczek dla Domów Pomocy Społecznej i akcji dla dębickiego szpitala działania podjęte przez placówkę z ul. Sandomierskiej na rzecz lokalnej społeczności.

Aby wspomóc najnowszą akcje Zakładu Karnego i Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnowie należy wpłacać pieniądze na konto 41105015621000009030109665 z dopiskiem na samochód. Potrzebne jest 100 tys. złotych.