Nagrody w konkursie #OSE Wyzwanie

reklama

W dniu 2 października 2019 r. Dyrektor Zespołu Szkół w Pustyni miał przyjemność odebrać nagrodę w konkursie #OSE Wyzwanie – Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej dla szkoły – dla PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W PUSTYNI.

Nagrody zostały wręczone w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie przez Wojewodę Podkarpackiego Ewę Leniart, Podkarpackiego Kuratora Oświaty Małgorzatę Rauch, wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzego Cyprysia oraz Dyrektora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej Łukasza Kardasa. Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracowni multimedialne – 16 laptopów w przenośnej szafie z punktem dostępowym, dzięki którym szkoła będą mogły prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.  Szkoła zgłosiła się również do projektu OSE oraz programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Smart szkoła”, jak również  wezmą udział w programie OSE Hero oraz CodeWeek.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród – w naszym województwie pracownie trafią do 71 placówek, w tym w naszym powiecie do trzech szkół podstawowych i trzech ponadpodstawowych.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/nagrody-w-konkursie-ose-wyzwanie-1158.html