Nagroda dla Śnieżki za Mobilne Centrum Szkoleniowe

reklama

Śnieżka po raz kolejny z Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą.  Fabryka Farb i Lakierów otrzymała statuetkę w kategorii „Najlepsze Usługi”. Kapituła konkursowa doceniła Mobilne Centrum Szkoleniowe. Nagrodę wręczono podczas gali w Sali Kongresowej Arena w Jasionce. W tegorocznej, XVII już edycji plebiscytu notowano prawie 150 firm – mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Mobilne Centrum Szkoleniowe to jednostka szkoleniowa, która w ciągu dwóch lat istnienia pokonała ona 46 tys. km, odwiedzając 13 województw. Podczas 103 spotkań Śnieżka przeszkoliła niemal 1300 budowlańców. Oferta obejmuje 5 modułów szkoleniowych, wśród których znajdują się tematy dotyczące malowania, szpachlowania, aplikacji efektów dekoracyjnych, ochrony drewna, dociepleń ścian budynków.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. po raz pierwszy zaprezentowała swoją nowość w 2016 roku. Bezpłatne kursy dla wykonawców cieszą się niesłabnącą popularnością. Nowoczesna sala konferencyjna i centrum wystawiennicze w jednym odwiedza całą Polskę.