[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Na seans do KOSMOSU już w najbliższą sobotę

Na seans do KOSMOSU już w najbliższą sobotę

[adrotate group="5"]

Świetna informacja dla dębickich kinomaniaków. Już z najbliższą sobotę fani dużego ekranu będą mogli wybrać się na seans do „Kosmosu”. Kilkumiesięczną przerwę spowodowaną epidemią koronawirusa zainauguruje film animowany „Naprzód”, polski film sensacyjny „Bad Boy” oraz dramat „Pan T.”. W związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną podczas przebywania w budynku kina obowiązywać będą szczególne zasady sanitarne: dezynfekcja rąk, zachowanie 2m odległości między osobami czy konieczność zasłaniania ust i nosa (również w czasie projekcji filmu). Widzowie którzy nie mieszkają razem usiądą na co drugim fotelu i będą musieli zrezygnować z przekąsek czy napojów. Odległość między zajmowanymi miejscami nie dotyczy widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia lub jest opiekunem osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. W okresie przejściowym będą wyświetlane tylko filmy w formacie 2D, na które bilety należy zakupić przez Internet lub zapłacić za nie przy użyciu karty płatniczej.

 

Propozycje kinowe na najbliższy miesiąc:

[adrotate group="10"]