Muzyczna Karuzela Bez Granic – spotkanie z magiczną krainą instrumentów

To było spotkanie z magiczną krainą instrumentów! Muzyczna Karuzela Bez Granic po raz kolejny zabrała w niezwykły świat dźwięków. Na wydarzeniu pojawiły się dzieci, które rozważają rozpoczęcie nauki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. prof. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy. A co o tej placówce mówią sami uczniowie?

Podczas spotkania każdy mógł zobaczyć różne instrumenty muzyczne, zapoznać się ze specyfiką nauki w szkole, podjąć decyzję w sprawie doboru instrumentu, oraz wysłuchać koncertu. Wystąpili uczniowie i nauczyciele szkoły. Rekrutacja do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. prof. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy trwa. Placówka oferuje naukę gry na: fortepianie, skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie, gitarze, flecie, oboju, klarnecie, saksofonie, trąbce, waltorni (róg), puzonie, akordeonie oraz perkusji.

Przesłuchania wstępne do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia na rok szkolny 2023/2024 odbędą się 20, 21, 22 oraz 24 kwietnia 2023r. Wnioski o udział w rekrutacji należy złożyć do 13 kwietnia. Więcej informacji dotyczących rekrutacji można znaleźć na stronie szkoły
lub pod nr tel. (14) 670 20 80 oraz adresem e-mail rekrutacja@zpsmdebica.pl.