Młodzież zmierzyła się w rozgrywkach stolikowych

12 października dzieci i młodzież Sołectwa Nagawczyna wzięli udział w rozgrywkach stolikowych realizowanych w ramach projektu Otwartego Konkursu Ofert Gminy Dębica. Zawody odbyły się  na nowo zamontowanych stołach do ping ponga, szachów oraz gier stolikowych.

Rozgrywki obejmowały grę w szachy, warcaby, a także ping ponga.  Dzieci i młodzież z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem uczestniczyli w rozgrywkach. W grze w szachy można było zobaczyć skomplikowane kombinacje i strategiczne posunięcia, a zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności i koncentrację.

W warcabach panowała duża rywalizacja, a gracze starali się przewidzieć ruchy przeciwnika i znaleźć najlepsze rozwiązania.

Ping pong był jedną z najbardziej widowiskowych konkurencji. Zawodnicy prezentowali szybkość, zręczność i precyzję, a widowiskowe odbicia piłki dostarczały wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom.

Organizatorzy podkreślają, że celem takich wydarzeń jest propagowanie aktywności fizycznej i sportowej wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie umiejętności taktycznych i społecznych.

Rozgrywki stolikowe cieszyły się dużym zainteresowaniem i spotkały się z pozytywnym odbiorem ze strony uczestników i mieszkańców Sołectwa Nagawczyna. Organizatorzy planują kontynuację projektu i kolejne turnieje w przyszłości, aby promować sport i integrację społeczności lokalnej.

Projekt zrealizowany przez Centrum Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica, koordynator Radna Gminy Dębica Agata Wiater.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/mlodziez-zmierzyla-sie-w-rozgrywkach-stolikowych-3681.html