Mikołajki w Akademii Piłkarskiej Gminy Dębica Chemik Pustków

Grudzień to nie tylko czas na treningi w Gminnej Akademii Piłkarskiej  KS Chemik, ale również czas na prezenty. W piątek, 10 grudnia br., w hali sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu odbyło się niezwykłe spotkanie.

W tym roku naszych grzecznych zawodników odwiedził tajemniczy "gość" jak się okazało to Święty Mikołaj, który przybył do nas z prezentami. Dla każdego było to ogromne przeżycie, a szczególnie dla tych najmłodszych, z którymi zbił przysłowiową "piątkę".

Prezenty, wspólna zabawa i zapewnienie gościa, że wróci za rok sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Nie kończący się na twarzach dzieci uśmiech to dowód na to, iż poprzez sport, wspólną zabawę i wzajemną integrację można sprawić swoim pociechom sporo radości.

Na tak wyjątkowym spotkaniu nie mogło zabraknąć Wójta Gminy Dębica – Stanisława Rokosza, który złożył  dzieciom świąteczne życzenia, życząc im radości z trenowania i wielu sukcesów na różnego rodzaju zawodach czy turniejach. Dodatkowo, bardzo miło było gościć Radnych Gminy Dębica: Agatę Wiater, Józefa Marka, Lecha Żurka, Klaudię Tomasik, Dariusza Dobrowolskiego oraz Wiesława Plezię.

Tegorocznymi pomocnikami Świętego Mikołaja byli: Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami – Prezes Witold Stanoch, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica – Dyrektor Krzysztof Lipczyński, Wodociągi Brzeźnickie – Prezes Wójcik Bogdan oraz Firma LERG S.A – Pani Prezes Agnieszka Kozubek-Bespalenko

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/mikolajki-w-akademii-pilkarskiej-gminy-debica-chemik-pustkow-2485.html