[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Międzynarodowy hokejowy turniej w Dębicy

Międzynarodowy hokejowy turniej w Dębicy

[adrotate group="5"]

Po raz drugi w tym roku na dębickim lodowisku odbywa się międzynarodowy turniej hokeja w kategorii do lat osiemnastu. Tym razem do boju stanęły cztery reprezentacje: Węgier, Austrii, Słowacji i Polski. Jak mówi trener Jarosław Morawiecki, wybór Dębicy na miejsca zgrupowania nie był przypadkowy. Dodaje on również, że w turnieju towarzyskim nie wyniki, ale możliwość sprawdzenia wszystkich zawodników jest najważniejsza.

[adrotate group="10"]