W dniu 12.12.2019 r. w Katolickim Centrum Edukacji KANA w Dębicy odbył się konkurs matematyczny OKTAGON. W rywalizacji wzięło udział 24 uczniów szkół podstawowych z powiatu dębickiego z osmiu szkół. W części indywidualnej I miejsce zajęła Wiktoria Marć ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy, II miejsce zajął Hubert Krupa ze Szkoły Podstawowej w Gumniskach. Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy zajęła I miejsce w etapie drużynowym. Nasza drużyna z Gumnisk w składzie: Hubert Krupa, Mateusz Podgórski i Dominik Ligęzka zajęła III miejsce. Opiekunami uczniów byli: Marta Chytaj i Eugeniusz Bomba. Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy organizatorom i młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy przygotowanie konkursu. Do zobaczenia za rok!
Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/konkurs-matematyczny-oktagon-1292.html





