„Kolorowe Boiska” – nowa edycja z dwoma konkursami

W tym roku ponownie gramy o „Kolorowe Boisko”! Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka zaprasza do wzięcia udziału w 11. edycji ogólnopolskiego konkursu dla szkół podstawowych z małych miejscowości. Jak co roku nagroda główna to profesjonalne wielofunkcyjne boisko sportowe.

Jego ideą jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu przez najmłodszych oraz zapewnienie dzieciom warunków do aktywności fizycznej i uprawiania sportu.

Zadanie jest proste: wystarczy przygotować krótki film video pt. „Wymarzona lekcja WF-u”. Najciekawszy i najbardziej kreatywny wygrywa profesjonalne, pełnowymiarowe wielofunkcyjne boisko! Szkoły mogą zgłaszać się do 30 maja. Najszybsze szkoły mogą liczyć na nagrody gwarantowane.

W tej edycji niespodzianka. Wszystkie szkoły, które zgłoszą się do 17 maja otrzymają Satynową Piątkę, czyli zestaw farb Śnieżka Satynowa.

Tegoroczna edycja to nie jeden, a dwa konkursy! Stała formuła została wzbogacona o indywidualny konkurs dla uczniów o łącznej puli nagród w wysokości 10 tysięcy złotych. Dla autora najlepszej fotografii pokazującej pracę nad filmikiem lub sposób, w jaki „na sportowo” dzieci spędzają swój wolny czas czeka telefon Samsung oraz opaska na rękę. To nie wszystko! Zwycięzca wraz z całą klasą wybierze się na wycieczkę na Stadion Narodowy w Warszawie.

Więcej informacji w serwisie internetowym programu www.koloroweboiska.pl