Kolejna nagroda dla Latoszyna

Pragniemy poinformować, że decyzją kapituły konkursu Latoszyn Zdrój otrzymał nagrodę główną Nasze Dobre Podkarpackie 2020 – Znak Jakości „Nowin”.

To nagroda za wieloletnie działania, których celem była reaktywacja uzdrowiska Latoszyn Zdrój – mówi Stanisław Rokosz , wójt Gminy Dębica. – Mamy, czynny już od roku, zakład przyrodo-leczniczy, basen leczniczy, park zdrojowy, pijalnię wód i ścieżki spacerowe. Produkujemy też kosmetyki. Nasze unikalne wody siarczanowo – wapniowe mają ozdrowieńcze działanie na wszelkiego rodzaju niemoce – podsumowuje wójt Rokosz.

Zdobywcy nagrody głównej otrzymują prawo do posługiwania się tytułem ,,Nasze Dobre Podkarpackie 2020” – Znak Jakości „Nowin“ przez okres 2 lat w celach promocyjno-reklamowych, prawo do używania logotypu konkursu, otrzymają również nagrodę w formie reklamy o wartości 30 tys. zł do wykorzystania w „Nowinach“ lub na portalu nowiny24.

Konkurs "Nasze Dobre Podkarpackie" Nowiny organizują już od 17 lat, a kolejne jego edycje cieszą się dużym zainteresowaniem. Tu wielkość firmy, czy jej profil działalności nie mają znaczenia – liczy się przede wszystkim jakość.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/kolejna-nagroda-dla-latoszyna-1861.html