[adrotate group="5"]
Strona główna Region Gmina Dębica Gmina Dębica ze statuetką „Nasze Dobre Podkarpackie 2018” za Latoszyn Zdrój

Gmina Dębica ze statuetką „Nasze Dobre Podkarpackie 2018” za Latoszyn Zdrój

[adrotate group="5"]

Latoszyn Zdrój zbiera pierwsze laury! Gmina Dębica ze statuetką „Nasze Dobre Podkarpackie 2018” przyznawaną przez Gazetę Codzienną Nowiny. Doceniono Przychodnię Zdrojową w kategorii „produkt regionalny”. Nagrodę z rąk Wojewody Ewy Leniart odebrał wójt Stanisław Rokosz. Przychodnia Zdrojowa Latoszyn Zdrój, to dopiero początek całego leczniczego kompleksu.

To już XV edycja plebiscytu Nowin. Podczas tegorocznej gali konkursu w Rzeszowie nagrodzono 6 instytucji, w tym 4 prywatne i 2 samorządy: Świlczę oraz właśnie Gminę Dębica. „Nasze Dobre Podkarpackie 2018” to kolejna prestiżowa statuetka, jaka trafiła do urzędu.

[adrotate group="10"]