Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? Webinarium dla przedsiębiorców – Serwis informacyjny Miasta Dębica

23 lutego 2021

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera kolejny cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych i średnich przedsiębiorstw. Trzecie spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców działających na obszarze województwa lubelskiego i podkarpackiego. Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego oferowanym przez ARP S.A. w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Aby wziąć udział w spotkaniu online, które odbędzie się 25 lutego br. o godzinie 11:00, należy zarejestrować się TUTAJ.

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania?
2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:
• pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym;
• pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
• leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
• leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
• programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.

3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP?

Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Informacje o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. będzie można znaleźć na stronach: www.arp.pl, www.arp-tarcza.pl oraz www.pfr.pl.

Źródło: https://debica.pl/jak-skorzystac-ze-wsparcia-agencji-rozwoju-przemyslu-webinarium-dla-przedsiebiorcow/