Jak pracowano kiedyś? Opowiedz o swoim dawnym zawodzie poprzez fotografię!

Jak pracowano dawniej? Co zmieniło się przez ostatnie kilkadziesiąt lat? Portal Aplikuj.pl prosi wszystkich seniorów o odpowiedź!

„Fotografie z dawnej pracy” to konkurs skierowany do osób powyżej 50 roku życia. Poprzez zdjęcia organizatorzy chcą pokazać młodemu pokoleniu, jak wyglądała praca na przełomie XX i XXI wieku, a także zaprosić wszystkich seniorów do podzielenia się wspomnieniami na temat ich życia zawodowego. Do zdobycia atrakcyjne nagrody – telefony komórkowe, kursy komputerowe, książki i ciekawe gadżety.

W konkursie mogą wziąć udział seniorzy z województwa podkarpackiego i lubelskiego. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia związane z jego dawną pracą wraz z opisem. Zgłoszenia należy nadesłać do 16 października poprzez formularz internetowy zamieszczony pod adresem:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie

Uwaga! Osoby należące do klubów seniora lub innych organizacji (np. Dębicki Uniwersytet Trzeciego Wieku) mogą podać ich nazwy w formularzu. W ten sposób szansę na wygraną uzyskuje także wymieniona placówka.