Praca przełomu XX i XXI wieku na fotografiach – Serwis informacyjny Miasta Dębica

10 sierpnia 2022

Ikonka głośnika

Loading…

Jaka była specyfika pracy, jakimi narzędziami się posługiwano i jakie były warunki w zakładach pracy na przełomie XX i XXI wieku, to temat konkursu fotograficznego. Skierowany jest on do osób powyżej 50 roku życia.

Przedsięwzięcie pt. „Fotografie z dawnej pracy” organizuje portal pracy Aplikuj.pl. Jest ono skierowane do osób 50+ z województwa podkarpackiego i lubelskiego. Jak piszą organizatorzy, konkurs ma na celu ukazanie młodszym pokoleniom, jak bardzo zmieniło się życie zawodowe Polaków na przestrzeni ostatnich kilku dziesięcioleci oraz jak wyglądały stanowiska pracy, narzędzia i sprzęty.

Uczestnicy przedsięwzięcia mogą nadesłać maksymalnie trzy zdjęcia związane z ich dawną pracą wraz z opisem. Jeśli senior należy do lokalnego Klubu Seniora lub uczęszcza do placówki kulturalnej, może podać jej nazwę w formularzu zgłoszeniowym. Będzie to także szansa na wygraną dla wskazanej placówki.

Konkursowe fotografie należy przesłać w formularzu internetowym https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie do 16 października.

Do wygrania telefony komórkowe, kursy komputerowe, książki i ciekawe gadżety.

Źródło: https://debica.pl/praca-przelomu-xx-i-xxi-wieku-na-fotografiach/