#hot16challenge2. Ludmiła Stelmach-Kołodziej zarapowała i nominowała: Jana Borka, Ryszarda Kucaba i Jacka Dymitrowskiego

reklama

Burmistrz nominował, radna miejska zarapowała. Przewodnicząca Komisji Kultury Ludmiła Stelmach-Kołodziej podjęła wyzwanie #hot16challenge2 i pokazała światu własne 16 wersów. W udostępnionym w sieci występie wicedyrektor I LO w Dębicy pokazała swoją perspektywę sytuacji w której znaleźliśmy się w związku z pandemią koronawirusa. Muzyczne wyzwanie zostało podane dalej do szefów miejskiej kultury: Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Jana Borka, Kierownika Galerii Sztuki Ryszarda Kucaba i Dyrektora Muzeum Regionalnego Jacka Dymitrowskiego. Panowie mają 72 godziny na odpowiedź.

#hot16challenge to inicjatywa mająca na celu finansowe wsparcie służb walczących z koronawirusem. To artystyczny apel o włączenie się do zbiórki na portalu siepomaga. Osoby nominowane do wyzwania mają 72 godziny na zaprezentowanie swoich 16 wersów. Treść nagrań nawiązuje głównie do wydarzeń i codzienności w czasie trwającej pandemii.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Źródło: Facebook,  Autor: Ludmiła Stelmach – Kołodziej

Zobacz też: Mariusz Szewczyk przyjął wyzwanie #hot16challenge2