#hot16challenge2 – Dyrektor CKiB Gminy Dębica Marcin Ciszek o samorządzie i dzielnej służbie zdrowia

reklama

Już jest muzyczna odpowiedź Gminy Dębica na wyzwanie #hot16challenge2! Wytypowany przez swojego szefa, wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza Marcin Ciszek w odważnych słowach zarapował o sytuacji samorządu w czasie epidemii. W 16 wersach dyrektora Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica mocno wybrzmiały podziękowania dla służby zdrowia, która od kilku miesięcy niestrudzenie walczy z wirusem. Posypały się też nominacje. Do wyzwania zaproszeni zostali: radna gminna Agata Wiater, Stowarzyszenie Orkiestra Dęta Gminy Dębica i Polskie Bractwo Kopaczy Złota ze Złotoryi.

Z przyjemnością przyjmuję wyzwanie #hot16challenge2 – dziękuję za nominowanie Stanisław Rokosz Wójt Gminy Dębica. Zachęcam do wspierania akcji zbiórki pieniędzy na portalu siepomaga.pl, bo to ważna sprawa.Do dalszej zabawy nominuję: 1. Radną Gminy Dębica- Agata Wiater2. Stowarzyszenie Orkiestra Dęta Gmina Dębica 3. Odległe terytorialnie ale bliskie memu sercu Polskie Bractwo Kopaczy Złota Złotoryja ( cytując za Perfectem " …tam przyjaciół kilku mam…")Zapraszam do oglądania i wspierania akcji, a nominowanym życzę powodzenia ;)

Posted by Marcin Ciszek on Saturday, June 6, 2020

#hot16challenge to inicjatywa mająca na celu finansowe wsparcie służb walczących z koronawirusem. To artystyczny apel o włączenie się do zbiórki na portalu siepomaga. Osoby nominowane do wyzwania mają 72 godziny na zaprezentowanie swoich 16 wersów. Treść nagrań nawiązuje głównie do wydarzeń i codzienności w czasie trwającej pandemii.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Zobacz też: Wójt nie rapuje, ale nominuje. #hot16challenge2 w Gminie Dębica