Już jest muzyczna odpowiedź Gminy Dębica na wyzwanie #hot16challenge2! Wytypowany przez swojego szefa, wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza Marcin Ciszek w odważnych słowach zarapował o sytuacji samorządu w czasie epidemii. W 16 wersach dyrektora Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica mocno wybrzmiały podziękowania dla służby zdrowia, która od kilku miesięcy niestrudzenie walczy z wirusem. Posypały się też nominacje. Do wyzwania zaproszeni zostali: radna gminna Agata Wiater, Stowarzyszenie Orkiestra Dęta Gminy Dębica i Polskie Bractwo Kopaczy Złota ze Złotoryi.
#hot16challenge to inicjatywa mająca na celu finansowe wsparcie służb walczących z koronawirusem. To artystyczny apel o włączenie się do zbiórki na portalu siepomaga. Osoby nominowane do wyzwania mają 72 godziny na zaprezentowanie swoich 16 wersów. Treść nagrań nawiązuje głównie do wydarzeń i codzienności w czasie trwającej pandemii.
Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge
Zobacz też: Wójt nie rapuje, ale nominuje. #hot16challenge2 w Gminie Dębica






