Główna nagroda w akcji „Rowerem przez Gminę Dębica” przekazana.

reklama

Akcja Rowerem przez Gminę Debica dobiegła końca. W dniu dzisiejszym (11.10.2019 r.) wręczono główną nagrodę w postaci Tabletu Lenovo 10" oraz Vouchera na kąpiele w basenie zdrojowym. Zwycięzcą został Pan Konrad Pietruszka, który nagrodę odebrał ze swoim synem. Urządzenie wraz z gratulacjami i upominkami uroczyście przekazał zwycięzcy Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz.

Od 11 lipca 2019 roku, co dwa tygodnie na stronie internetowej Urzędu Gminy Dębica oraz Facebooku Gminy Dębica umieszczone były nowe mapki z trasami rowerowymi. Warunkiem postawionym przez Gminę Debica było przejechanie 3 z 5 przygotowanych tras, zrobić sobie zdjęcie z rowerem w wyznaczonych punktach na trasie i przesłać je z oznaczonym numerem trasy na adres e-mail.

Trasy były przygotowane w różnych częściach Gminy i o zróżnicowanym stopniu trudności, tak, żeby najmłodsi uczestnicy czerpali przyjemność z rodzinnej wycieczki. 

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom akcji oraz zwycięzcom. Pozostałymi nagrodami są: Voucher do sklepu sportowego Soccer w Dębicy, Voucher do drukarni ZET w Dębicy oraz Voucher do Energylandii.

Dla wszystkich, którzy spełnili postawione wymagania przewiedziane są nagrody pocieszenia.

Zapraszamy do udziału w akcji już w przyszłym roku!

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/glowna-nagroda-w-akcji-rowerem-przez-gmine-debica-przekazana-1180.html