[adrotate group="5"]
Strona główna Kategoria Kultura Gdy śpiewają są pełnosprawni

Gdy śpiewają są pełnosprawni

[adrotate group="5"]

W Międzynarodowym Dniu Osób Niepełnosprawnych Dębica gościła uczestników  festiwalu Piosenki dla Osób z Niepełną Sprawnością.  Na scenie Domu Kultury MORS wystąpiło blisko 30 młodych artystów z powiatów dębickiego i mieleckiego.  Zabrzmiały takie hity jak „Takie tango”,  „Bałkanika” czy „Ona tańczy dla mnie”.

[adrotate group="10"]