Festyn Rodzinny w Przedszkolu nr 11 w Dębicy

festyn mp 11

16 czerwca z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka w Przedszkolu Miejskim Nr 11 w Dębicy już po raz kolejny odbył się Festyn Rodzinny.

festyn mp 11 festyn mp 11 festyn mp 11 festyn mp 11 festyn mp 11 02 festyn mp 11 festyn mp 11 festyn mp 11

Celem imprezy było zachęcenie rodziców do wspólnych zabaw z dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości i dobrego nastroju.
O fantastyczną zabawę zadbała instruktor i animator Iwona Cieśla. Podczas festynu wystąpiły wszystkie grupy wiekowe dzieci, które prezentowały swój dorobek artystyczny. Odbył się również pokaz mody dziecięcej, a także pokaz brazylijskiego Jiu- Jitsu.
I w tym roku uczestnicy festynu mieli do dyspozycji wiele atrakcji, m.in.: malowanie twarzy, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, balony, dmuchańce, basen z kuleczkami, pokaz samochodów Straży Pożarnej i Policji  a także przejażdżki konikami. Ponadto wszyscy mogli skorzystać z punktów gastronomicznych, które oferowały smakołyki: kiełbaski z grilla, napoje, popcorn, sałatka, pierogi, zapiekanki, wata cukrowa i przepyszne ciasta podarowane przez rodziców.

Tegoroczny Festyn Rodzinny zakończył się w późnych godzinach popołudniowych. Jego sukces i doskonałą zabawę zawdzięczamy nie tylko dzięki zaangażowaniu nauczycieli, personelu i podopiecznych naszego przedszkola, ale przede wszystkim rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w jego współorganizację.

Źródło :MP nr 11

 

źródło: UM Dębica