FERIE ZIMOWE Z MOSIR DĘBICA 2019

Środa, 06 Luty 2019

Dla osób, które ferie zimowe spędzają w mieście, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy przygotował liczne sportowe atrakcje.

Na lodowisku zostaną wydłużone godziny dostępności lodowiska dla klientów indywidualnych. Harmonogram dostępności lodowiska  będzie można sprawdzić na stronie www.mosir.debica.pl lub na  fanpage MOSiR Dębica. Dla najmłodszych w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 11.00-13.00 nieodpłatnie zostaną udostępnione  „pingwinki” do nauki jazdy na lodzie. Mieszkańców w każdym wieku, 8 lutego (piątek) Burmistrz Miasta Dębica,  MOSiR oraz firma Tikkurila Polska SA zapraszają  na trzecią odsłonę dyskoteki na lodzie pod tytułem Tikkurila Lododisco – Pluszaki Atakują.

 

W Domu Sportu przy ul. Sportowej 26 ( sala 112 oraz sala 204) przez cały tydzień od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-14.00 odbywać się będą gry i zabawy sportowe dla dzieci i młodzieży w każdym wieku, takie jak unihokej, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy oraz zabawy ogólnorozwojowe. Nie lada gratką będą zajęcia sportowe z Andrzejem Rżanym – uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, Sydney i Atenach w boksie oraz Leszkiem Piszem – byłym reprezentantem kraju w piłce nożnej oraz zawodnikiem Legii Warszawa.

Dla amatorów sportów wodnych zostały również przygotowane atrakcje na krytych basenach. W terminie od 11-17 lutego, dzięki  Firmie Oponiarskiej Dębica  na krótkim basenie rozstawiony będzie wodny tor przeszkód AQUATRACK, fantastyczna zabawa dla osób w każdym wieku. W niedzielę 17 lutego na Aquatrack zostaną rozegrane  zawody pod nazwą „Water Challenge”, które w ubiegłym roku dostarczyły dzieciom wiele emocji. W trakcie ferii w godzinach od 6.00-14.00 dzieci i młodzież z ważną legitymacją szkolną za bilet wstępu na basen zapłacą tylko 3,00 zł za godzinę oraz 6,00 zł za dwie godziny wodnego szaleństwa.

 

 

 

Archiwum newsów

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2019/02/ferie-zimowe-z-mosir-debica-2019