Enea Polish Nordic Cup 2023 z rundą w Latoszynie Zdrój

W dniu 29 lipca 2023 roku wszystkich miłośników Nordic Walking zapraszamy do Latoszyna na zawody Enea Polish Nordic Cup 2023.

Jedna z rund rywalizacji odbędzie się w malowniczym Latoszynie na terenie Uzdrowiska Latoszyn-Zdrój. 

Zawody odbędą się na dwóch dystansach 5 i 10 km.

Enea Polish Nordic Cup 2023 to nie tylko rywalizacja sportowa, ale również okazja do integracji i spotkania z pasjonatami Nordic Walking. Wszyscy uczestnicy cyklu będą mieli możliwość udziału w zawodach finałowych, gdzie zostaną wręczone nagrody w klasyfikacji generalnej oraz wiekowej.

Nordic Walking, zwane również chodzeniem ze specjalnymi kijkami, to sport, który przynosi wiele korzyści dla zdrowia i kondycji fizycznej. Dzięki intensywnemu ruchowi całego ciała, uczestnicy Nordic Walking wzmacniają mięśnie, poprawiają wydolność organizmu i zwiększają gibkość stawów. Dodatkowo, Nordic Walking jest łagodnym dla stawów i kręgosłupa, co sprawia, że jest to doskonała forma aktywności dla osób w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z szczegółami dotyczącymi zapisów na zawody Enea Polish Nordic Cup 2023 w Latoszynie.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo, prosimy odwiedzić stronę internetową http://inws.info/puchar_nordic_walking/latoszyn_1 gdzie znajdą Państwo niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy.

Źródło: https://latoszynzdroj.com/enea-polish-nordic-cup-2023-z-runda-w-latoszynie-zdroj/