Dwaj przyjaciele z boiska zagrali w dębickiej dziewiątce

reklama

„Dwaj przyjaciele z boiska” pod takim hasłem odbył się turniej piłkarski w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy. Na sali gimnastycznej w grze „dwóch na dwóch” zmierzyli się chłopcy i dziewczęta z roczników 2004-2008. Wszyscy zawodnicy do rywalizacji podeszli z dużym zaangażowaniem i ambicją. Kilkuminutowe mecze obfitowały w bramki, a i sztuczek technicznych nie brakowało.

Dębicka „dziewiątka” już od lat słynie z organizacji zawodów sportowych dla najmłodszych. Przykładami tego mogą być cieszące się sporą popularnością rozgrywki – „Tato podaj! Mamo strzelaj” oraz „Olimpiada na Olimpie”.

Turniej „Dwaj przyjaciele z boiska” wsparła dębicka firma Ventor. Prezes Janusz Urbanik w trakcie zawodów wystąpił nie tylko w roli sponsora, ale również kibica.

Zespoły, które zajęły miejsca na podium otrzymały nagrody i medale. Dla każdego uczestnika przygotowano także pamiątkową koszulkę z logo turnieju. Jak zapowiadają organizatorzy impreza będzie miała kolejne odsłony. Widząc dużą liczbę młodych piłkarzy z frekwencją nie powinno być problemu.