“Deszcz Strzał” spadnie w ten weekend przy Osadzie Słowiańskiej w Stobiernej

Każdy może zaprezentować swoje umiejętności łucznicze podczas trzeciej edycji fascynującego Turnieju “Deszcz Strzał”. To wydarzenie, które odbędzie się w dniach 19 i 20 sierpnia, i stanowi znakomitą okazję do rywalizacji oraz spędzenia aktywnego czasu na świeżym powietrzu.
Turniej “Deszcz Strzał” to nie tylko okazja do wykazania się umiejętnościami łuczniczymi, ale również doskonała okazja do integracji i miłego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i pasjonatów tego szlachetnego sportu. Wydarzenie to przyciąga zarówno doświadczonych łuczników, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z łucznictwem.
W programie Turnieju przewidziane są różnorodne konkurencje, które pozwolą na wykorzystanie różnych umiejętności łuczniczych. Czekają na Was emocje, rywalizacja i duch sportowej przyjaźni. Każdy uczestnik będzie miał szansę poczuć niepowtarzalną atmosferę współzawodnictwa, a także zdobyć cenne doświadczenie
Turniej “Deszcz Strzał” odbędzie się w pięknej scenerii przy Osadzie Słowiańskiej w Stobiernej, co dodatkowo wpłynie na przyjemność uczestnictwa.
Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w trzeciej edycji Turnieju “Deszcz Strzał”. Niezależnie od poziomu doświadczenia, każdy ma szansę na wspaniałą przygodę i nowe emocje.