Dębicki Ekonomik dla Niepodległej zagrał w siatkę

Patriotyzm na sportowo? Dlaczego nie. W dębickim Ekonomiku tak właśnie postanowiono uczcić 100-lecie Odzyskania Przez Polskę Niepodległości, a w dodatku zintegrować inne szkoły. Zagrali dla Niepodległej w siatkę. Kibice nie zawiedli zapewniając świetną atmosferę podczas spotkania.

Turniej „Ekonomik dla Niepodległej” to nie jedyna patriotyczna inicjatywa tej szkoły. Kolejna już w czwartek o godz.10.00 na dębickim Rynku.

Zwycięzcą zawodów został „Kwiatek”, który zgarnął puchar dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy. Na drugim stopniu podium stanęła drużyna z Jagiełły. Trzecie miejsce zajęło II LO. MVP, czyli Najbardziej Wartościowym Graczem turnieju okrzyknięto Julię Cebulę z „Kwiatka” oraz Jakuba Kusibaba z II LO.