Dębicka MUKLA zainaugurowała sezon halowy 2022 z przytupem!

Dębicka MUKLA zainaugurowała sezon halowy 2022 z przytupem! Międzyszkolny Uczniowski Klub Lekkiej Atletyki ma powody do dumy. Nasi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych w hali lekkoatletycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Młodzi sportowcy wrócili z mistrzostw z 6 medalami.

MUKLA poinformowała o sukcesie dębickich lekkoatletów w sieci:

Najlepiej spisały się skoczkinie. W skoku w dal U-18 całe podium było nasze:

1. Kinga Galik
  2. Amelia Gancarska
  3. Wiktoria Szymaszek (jeszcze młodziczka)
  4. W trójskoku brąz w kategorii U-20 zdobyła debiutująca w tej konkurencji Amelia Gancarska.
  5. Kolejny medal do swojej kolekcji wywalczyła Aleksandra Strzałka, tym razem srebro w pchnięciu kulą w nowej dla siebie kategorii U-20.
  6. Na najniższym stopniu podium stanęła Anastazja Chmura, która uzyskała „życiówkę” w biegu na 1000 m.