[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Dębiccy policjanci „kręcą dla Marcina” w akcji „Mundur na rowerze”

Dębiccy policjanci „kręcą dla Marcina” w akcji „Mundur na rowerze”

[adrotate group="5"]

23 dni, 4000 kilometrów, 16 województw, ponad 80 miast. Taki jest bilans ogólnopolskiej akcji „Mundur na rowerze”. Sztafeta rowerowa dookoła Polski dedykowana jest Marcinowi, funkcjonariuszowi Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, który cierpi na nowotwór. W ostatnim tygodniu września sztafeta wjechała na teren Podkarpacia. Rowerzyści przejadą przez Rzeszów, Krosno, Jasło i Dębicę.  W wydarzeniu biorą udział również dębiccy policjanci, którzy wyruszą w trasę w najbliższy piątek o 7.30 spod Komendy Powiatowej Policji.

W akcji biorą udział przedstawiciele Policji, Służby Więziennej, Staży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Ochrony Kolei, Krajowej Administracji Skarbowej, Żołnierzy Wojska Polskiego i Żandarmerii Wojskowej. Kolarze wyruszyli 22 września z Brodnicy w województwie kujawsko-pomorskim. Na metę dotrą 14 października w Białymstoku.

[adrotate group="10"]