Strona główna Artykuł „Czyste powietrze” – spotkanie informacyjne

„Czyste powietrze” – spotkanie informacyjne

Wójt Gminy Dębica zaprasza mieszkańców  na spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w czwartek 22 czerwca o godz. 18 w Remizie OSP w Nagawczynie. W trakcie spotkania zostaną przedstawione i omówione główne cele i założenia programu oraz sposób postępowania w celu uzyskania dotacji z ww. programu, wg. nowych zasad obowiązujących od 1 lipca 2021 r.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/czyste-powietrze—spotkanie-informacyjne-2203.html