Burmistrz Ewa Gołębiowska z absolutorium

reklama
Radni Rady Miejskiej w Pilźnie jednomyślnie udzielili absolutorium burmistrz Pilzna Ewie Gołębiowskiej. Podjęcie uchwały miało miejsce podczas sesji w czwartek, 25 czerwca. Po głosowaniu burmistrz otrzymała kwiaty, brawa, a także gratulacje.

– Słowa podziękowania należą się również pracownikom Urzędu Miejskiego i podległych jednostek. Realizacja danej inwestycji, pozyskanie środków zewnętrznych i rozliczenie projektu to ciężka praca całego sztabu ludzi – podkreśliła burmistrz Ewa Gołębiowska.

Przed głosowaniem nad absolutorium m.in. burmistrz przedstawiła raport o stanie gminy Pilzno, zaprezentowano też sprawozdanie z wykonania ubiegłorocznego budżetu, a także przedstawiono uchwałę RIO czy pozytywną opinię Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Pilźnie. Burmistrz otrzymała też wotum zaufania od Rady (9 głosów za, 4 przeciw, 1 wstrzymujący się). – Nie ukrywam, że liczyłam na poparcie całej rady, jednak to nie zmienia mojego pozytywnego nastawienia. Traktuję to jako wskazówkę, by dalej wsłuchiwać się w głos ludzi i realizować te rzeczy, które mają dla nich duże znaczenie zarówno pod względem poprawy warunków życia, jak i bezpieczeństwa – dodała burmistrz.

Burmistrz z absolutorium
Burmistrz z absolutorium
Burmistrz z absolutorium
Burmistrz z absolutorium
Burmistrz z absolutorium

Źródło: http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/burmistrz-z-absolutorium-0