Bezpłatne szkolenia w ratuszu – Serwis informacyjny Miasta Dębica

16 lutego 2023

Ikonka głośnikaPrzeczytaj

Loading…

Miasto Dębica organizuje wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Okręgową Inspekcją Pracy bezpłatne szkolenia m.in. dla osób prowadzących działalność gospodarczą.  Odbędą się one 28 lutego w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy.

Bezpłatne szkolenia w ratuszu

Bezpłatne szkolenia w ratuszu

Do 23 lutego można zgłaszać swój udział w szkoleniu organizowanym przez Biuro Współpracy z Przedsiębiorcami Urzędu Miejskiego z dębickim inspektoratem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Będzie ono dotyczyć zasad ustalanie podstawy składek na ubezpieczenie zdrowotne dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W czasie spotkanie uczestnicy poznają również nowe funkcje Platformy Usług Elektronicznych.

Szkolenie odbędzie się 28 lutego o godz. 9:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy.

Drugie ze szkoleń organizowane przez Urząd Miejski i Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie poświęcone będzie zasadom programu prewencyjnego pn. „Zdobądź Dyplom Państwowej Inspekcji Pracy”. Skierowany jest on do pracodawców zatrudniających do 20 osób. Spotkanie odbędzie się 28 lutego o godz. 11:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy.

Osoby zainteresowane spotkaniami proszone są o potwierdzenie swojej obecności pisząc na adres magdalena.ziobro@umdebica.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 14 6838212.

Źródło: https://debica.pl/bezplatne-szkolenia-w-ratuszu/