Awanse podczas Powiatowych Obchodów Święta Policji 2021

Awanse podczas Powiatowych Obchodów Święta Policji 2021

Awanse podczas Powiatowych Obchodów Święta Policji 2021

23 lipca 2021

InformacjeInne

Kilkunastu funkcjonariuszy z powiatu dębickiego odebrało dziś (23 lipca br.) awanse i odznaczenia. Okazją do wręczenia nominacji na wyższe stopnie były Powiatowe Obchody Święta Policji, które odbyły się w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy. 

Gratulacje na ręce podinsp. Andrzeja Dragana, Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy – w imieniu władz powiatu - złożył Michał Prażak, Sekretarz Powiatu Dębickiego. 

„Życzymy Panu Komendantowi oraz świętującym dziś policjantkom i policjantom, by współpraca dębickiej komendy powiatowej oraz władz samorządowych nadal dobrze się rozwijała i owocowała dalszym wzrostem wzajemnego zaufania i szacunku. Wyrażamy nadzieję, że noszony przez Was policyjny mundur zawsze będzie wiązał się z poczuciem dumy, ale też uznaniem ze strony społeczeństwa” – można przeczytać w liście skierowanym do funkcjonariuszy przez starostę Piotra Chęćka, wicestarostę Adama Pieniążka i przewodniczącego Michała Maziarkę.

Źródło: https://www.powiatdebicki.pl//aktualnosci/aktualnosci/awanse-podczas-powiatowych-obchodow-swieta-policji-2021,art-2206