“Avatar Istota Wody” w Puskowie w ramach Moblinego Kina Letniego

08 sierpnia br. o godzinie 20:30 w ramach Mobilnego Kina Letniego, mieszkańcy Pustkowa i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym seansie filmowym pod gołym niebem. Film "Avatar Istota Wody" zostanie wyswietlony na placu przy Szkole Podstawowej w Pustkowie, który zamieni się w klimatyczne i przytulne miejsce, idealne do spędzenia wieczoru w gronie rodziny i przyjaciół.
Mobilne Kino Letnie to świetna inicjatywa Gminy Dębica, która umożliwia mieszkańcom skorzystanie z darmowych projekcji filmowych na świeżym powietrzu, podczas letnich wieczorów. To doskonała okazja, by zapomnieć na chwilę o codziennych sprawach i zanurzyć się w magicznej atmosferze kina pod gwiazdami.
"Avatar Istota Wody" to film, który wzbudza emocje i zapada w pamięć na długo po seansie. Reżyser James Cameron stworzył niezwykłą opowieść o przygodach Jake'a Sully'ego, weterana wojennego, który wciela się w istotę obcego świata o nazwie Pandora. Nie tylko doskonale odwzorowuje fantastyczny świat, ale także przekazuje ważne przesłanie ekologiczne i ochrony przyrody. Efekty specjalne i wciągająca fabuła sprawiają, że film ten doskonale nadaje się na seans pod gwiazdami.
Zapraszamy serdecznie.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/avatar-istota-wody-w-puskowie-w-ramach-moblinego-kina-letniego-3504.html