Aktualne wydarzenia omówiono na spotkaniu prasowym w ratuszu

reklama

Piątek, 25 Październik 2019

Z udziałem burmistrza Mariusza Szewczyka, zastępców burmistrza Macieja Małozięcia i Jerzego Sieradzkiego, w Urzędzie Miejskim w Dębicy 24 października br., odbyło się spotkanie prasowe podczas którego przedstawiono bieżące inwestycje drogowe m.in. realizację przebudowy ul. Kwiatkowskiego w Dębicy, na które miasto Dębica pozyskało dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 3 506 458,00 zł.

Spotkanie z lokalnymi mediami rozpoczął zastępca burmistrza miasta Maciej Małozięć, który za pośrednictwem dziennikarzy zaprosił również mieszkańców Dębicy na  obchody Święta Niepodległości, które będą miały uroczysty przebieg,  na który złożą się: msza święta, uroczystości oficjalne z udziałem Kompanii Honorowej WP, salwa honorowa i apel pamięci oraz złożenie wieńców i wiązanek kwiatów przed pomnikiem Niepodległości na Rynku.

Podczas spotkania Wirginia Lis, prezes zarządu Towarzystwa Opieki nad Starym Cmentarzem w Dębicy zaprosiła wszystkich mieszkańców do kwestowania na rzecz zabytkowej nekropolii przy ul. Cmentarnej w Dębicy.

W konferencji wziął udział także Pan Stefan Bieszczad – Przewodniczący Komisji Gospodarki i Infrastruktury Sejmiku Województwa Podkarpackiego.  

Archiwum newsów

Konferencja

Konferencja

Konferencja

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2019/10/aktualne-wydarzenia-omowiono-na-spotkaniu-prasowym-w-ratuszu