[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Zaproszenie na darmowe szkolenie dla mieszkańców gminy Dębica

Zaproszenie na darmowe szkolenie dla mieszkańców gminy Dębica

[adrotate group="5"]

Gmina Dębica zaprasza mieszkańców na bezpłatne szkolenie pt. „Prawidłowa obsługa urządzeń grzewczych w budynkach mieszkalnych”, które odbędzie się 1 kwietnia 2025 r. o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu – sala konferencyjna.

Podczas szkolenia omówione zostaną kluczowe zagadnienia dotyczące:

Paliw stałych – wymagania jakościowe, zakup paliwa stałego – na co zwrócić uwagę?

Podstaw procesu spalania – istotna teoria, która wiele tłumaczy.

Kotłów C.O. i miejscowych ogrzewaczy pomieszczeń czyli piecyków i kominków zasilanych paliwami stałymi – rodzaje – zalety i wady. Jak poprawić parametry i wydłużyć eksploatację? Co zrobić, żeby było taniej i bardziej ekologicznie? Aktualne trendy i przepisy.

 

Szkolenie w ramach Projektu „LIFE Podkarpackie” poprowadzą specjaliści z Instytutu Technologii Paliw i Energii, którzy odpowiedzą na pytania uczestników i udzielą praktycznych porad.

 

Więcej informacji na temat szkolenia można uzyskać w Urzędzie Gminy Dębica, pokój nr 12, tel. 14 680 33 27.

 

Projekt „LIFE Podkarpackie” jest finansowany przy wsparciu Programu LIFE Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

 EkGyuGuglcUAAAAASUVORK5CYII=

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/zaproszenie-na-darmowe-szkolenie-dla-mieszkancow-gminy-debica-4550.html

[adrotate group="10"]