[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Park zdrojowy, tężnia i pijalnia kończą sezon!!!

Park zdrojowy, tężnia i pijalnia kończą sezon!!!

[adrotate group="5"]

Informujemy, że nasze najnowsze atrakcje jakimi są: tężnia solankowa, pijalnia wody leczniczej oraz park zdrojowy od 14 października zostają zamknięte na okres jesienno – zimowy, a jej ponowne uruchomienie nastąpi na wiosnę 2021 roku.
Jednocześnie zapraszamy serdecznie do korzystania z kąpieli w basenie leczniczym, który czynny jest codziennie w godzinach 12:00 – 20:00

Źródło: https://latoszynzdroj.com/park-zdrojowy-teznia-i-pijalnia-koncza-sezon/

[adrotate group="10"]