[adrotate group="5"]
Informujemy, że nasze najnowsze atrakcje jakimi są: tężnia solankowa, pijalnia wody leczniczej oraz park zdrojowy od 14 października zostają zamknięte na okres jesienno – zimowy, a jej ponowne uruchomienie nastąpi na wiosnę 2021 roku.
Jednocześnie zapraszamy serdecznie do korzystania z kąpieli w basenie leczniczym, który czynny jest codziennie w godzinach 12:00 – 20:00
Źródło: https://latoszynzdroj.com/park-zdrojowy-teznia-i-pijalnia-koncza-sezon/
[adrotate group="10"]





