Młodziutki pies w typie teriera.
Radosny i pogodny, wszędzie go pełno. Na inne psy różnie reaguje. Obecnie kojec zajmuje z psem Czarusiem i jakoś się dogadują. Potrafi chodzić na smyczy. Bardzo garnie się do człowieka. Pies jest wykastrowany i posiada Chip-a.
WARUNKIEM ADOPCJI PSA JEST WIZYTA PRZEDADOPCYJNA W NOWYM DOMU.
Psa można oglądać w:
PRZYTULISKO DĘBICA przy ZUM DĘBICA
(druga brama za Stacją Paliw „DEZAKO”)
ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (14) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
Adopcja jest bezpłatna.
Pies posiada książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia oraz jest odrobaczony.
Uwaga: Psy z Przytuliska Dębica nie są oddawane na łańcuch!






