Moc atrakcji przyciągnęła fanów dobrej zabawy na przedsylwestrowe LODODISCO

Dobra muzyka, kolorowe światła, konkursy, zabawy i niespodzianki dla najmłodszych. Moc atrakcji przyciągnęła fanów dobrej zabawy na przedsylwestrowe LODODISCO. 30 grudnia, na pożegnanie 2021 roku na tafli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy było głośno i wesoło! Imprezę rozkręcił niezawodny DJ SID. Tego wieczoru sprzedano 1100 biletów!

Podczas tego szalonego wieczoru popis swoich umiejętności na dębickiej ślizgawce dali również członkowie Ice Crew Dębica. To Amatorska drużyna sportowa. Jak sami o sobie piszą, to „grupa ludzi, których łączy wspólna pasja, chcą nią dzielić się z innymi i popularyzować ten sport”.

Dobra zabawa i tańce na lodzie to nie wszystko. Wybrano również osobę, która wykazała się kreatywnością na najciekawsze przebranie. Na przedsylwestrowe LODODISCO zaprosili: Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. To nie koniec dyskotek na lodzie w naszym mieście! MOSIR zapewnia, że podobne imprezy będą odbywać się cyklicznie. Najbliższa najprawdopodobniej już w ferie zimowe!

Zdjęcia: MOSiR Dębica

Film: YouTube – Ice Freestyle in 2022 | „Dębica: LODODISCO Party „