[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica 30 lat Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy

30 lat Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy

[adrotate group="5"]

15 lat w Małopolsce i 15 lat na Podkarpaciu to okrągły Jubileusz 30. Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy. Ten jubileusz świętowali działacze dębickiego sportu wspólnie z władzami podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, włodarzami gmin powiatu dębickiego, piłkarzami i sędziami. Do Ośrodka w Czarnej przyjechała  Alicja Wosik wicewojewoda Podkarpacia, które zaznaczała jak wiele osiągnął ma na swoim koncie podokręg w Dębicy, a jak wiele jeszcze przed nim.

[adrotate group="10"]