[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica 3. miejsce drużyny z Dębicy. Turniej Kadr Okręgów i Podokręgów Dziewcząt U...

3. miejsce drużyny z Dębicy. Turniej Kadr Okręgów i Podokręgów Dziewcząt U 14

[adrotate group="5"]

Kadra Dziewcząt dębickiego Podokręgu zajęła 3 miejsce na Turnieju Kadr Okręgów i Podokręgów Dziewcząt U 14 w piłce nożnej. Lepsze na boisku okazały się drużyny z Rzeszowa oraz Jarosławia. Zawodniczki rywalizowały na obiektach Ośrodka Sportowo Rekreacyjnego w Pustyni.

Wybrano najlepszą bramkarkę  Turnieju Kadr Okręgów i Podokręgów Dziewcząt U 14. Została nią Izabela Kaługa reprezentująca Podokręg Dębica. Również naszą zawodniczkę, Monikę Dziekan okrzyknięto najlepszą strzelczynią.

[adrotate group="10"]